Jeseniky Info - das touristische Informationsportal

Ski Karlov 4 Full banner
Wanderkarten Fotogalerie Handydienstleistung. Temperaturen Web-Kameras
Last minute Unterkunftanzeige Offerte Arbeitsanzeige Gebirgsbekanntsch.
 Gebiet wählen

Inzerce práce

Česky Deutsch Polski English Dutch
Jeseniky HEUTE
Wetter und Schnee
Unterkunft
Skizentren
Freizeit
Touristik
Dienstleistungen
Gaststätte
Transport
Facebook  Google+  Twitter
 Besucherbuch Besucherbuch
 REX - Artikel REX - Artikel
 Copyright Copyright
 Besucherstatistik Besucherstatistik
 Kontakt Kontakt

Sháníte zaměstnání, brigádu či výpomoc? Nebo naopak nabízíte? Zadejte si zde inzerát. Lokace nabídky či poptávky musí být v rámci okresů Jeseník, Šumperk nebo Bruntál.

Jméno:
SHÁNÍM PRÁCINABÍZÍM PRÁCI
Text inzerátu:
Telefon:
Platnost inzerátu DO:
E-mail, Text inzerátu a Oblast práce jsou povinnými údaji.
Vyberte Oblast práce

Jméno: Hotýlek U Pekina E-mail: info@hotylekupekina.cz
Vloženo: 20.2.2018 Telefon: 605986918
Servírka/Číšník

Nabízíme stabilní a dlouhodobou práci na pozici Servírka/Číšník na HPP i brigádně v mladém kolektivu.

Pracovní doba na směny (8:00 - 20:00 nebo 10:00 - 22:00 hod)

Náplň práce: Obsluha v restauraci a v letních měsících na zahrádce, obsluha na akcích, oslavách, příprava nápojů za barem.

Praxe v oboru výhodou, ale není podmínkou. Vhodné i pro absolventy. .

Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu a zdravotní průkaz

Plat: Po zaučení 850,- Kč čistého na směnu 12 hod., + proplácení přečasů: 100,- Kč/hod., proplácení dovolené, osobní ohodnocení, sptropitné. Průměrný měsíční výdělek 18 - 20 tisíc čistého.

Po zkušební době měsíční benefity (využití bowlingu, wellness centra nebo víceúčelového hřiště na 4 hod.).

Personální strava, ubytování v době směn zdarma.

Jméno: Martin E-mail: tachles77@gmail.com
Vloženo: 15.2.2018 Telefon: -
40letý muž vezme i nepravidelnou manuální brigádu nebo jednorázovou výpomoc,nevadí fyzicky náročná práce,možná dlouhodobá spolupráce.Jsem z Ostravy.Cena okolo 90kč/h.

Jméno: Alena E-mail: alis.novak13@gmail.com
Vloženo: 11.2.2018 Telefon: 773010500

Krásný den.
Nabízím práci z pohodlí domova, kterou zvládne každý potřebujete jen počítač a internet. Jednoduchý způsob jak si vydělat peníze.

Krásný den.

Nabízím zpočátku přivýdělek,postupně HPP v oblasti reklamy.
Dělaly jste už MLM?Dedru,LR,Avon?Velká výhoda,je zde podpora v týmu.Není zde fa,která Vám nabídne více.
Upřednostňuji telefonický kontakt.Vysvětlím rychleji.Váš i můj čas je drahý.

Jméno: - E-mail: Adam@seznam.cz
Vloženo: 10.2.2018 Telefon: 605718413
Hledám jakoukoliv práci zlaté Hory okoli

Jméno: Photo Models E-mail: models.media@seznam.cz
Vloženo: 6.2.2018 Telefon: -

Hledáme kluky na dlouhodobou spolupráci nebo brigádně jako při výdělek. Nabízíme solo focení pro kluky 18-23 let se sportovní postavou. Za focení 8.000 kč – 10.000kč ihned po focení. Amatérské aktuální fotky obličeje a celé postavy ve spodním prádle s tel. kontaktem posílejte na email

Jméno: Jiří Mokrý E-mail: info@hotylekupekina.cz
Vloženo: 6.2.2018 Telefon: 605986918
Nabízíme stabilní a dlouhodobou práci na pozici Servírka/Číšník na HPP i brigádně v mladém kolektivu. Místo výkonu práce: Hotýlek U Pekina - Zlaté Hory. Pracovní doba na směny (8:00 - 20:00 nebo 10:00 - 22:00 hod) Náplň práce: Obsluha v restauraci a v letních měsících na zahrádce, obsluha na akcích, oslavách, příprava nápojů za barem. Praxe v oboru výhodou, ale není podmínkou. Vhodné i pro absolventy. . Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu a zdravotní průkaz Plat: Po zaučení 850,- Kč čistého na směnu 12 hod., + proplácení přečasů: 100,- Kč/hod., proplácení dovolené, osobní ohodnocení, sptropitné Po zkušební době měsíční benefity (využití bowlingu, wellness centra nebo víceúčelového hřiště na 4 hod.). Personální strava, ubytování v době směn zdarma.

Jméno: Irena E-mail: info@hotelds.cz
Vloženo: 6.2.2018 Telefon: +420583235172
Hotel Dlouhe Strane hleda dva kuchare.Pokud mate zaje. Posilejte zivotopis a volejte nebo dojdete osobne a ptejte se na pani Koprivovou.

Vloženo: 5.2.2018 Telefon: +420583235172
Dobry den hotel Dlouhe Strane hledá kuchaře nejlepe dva.Pokud mate zajem posilejte zivotopis.Nebo volejte a ptejte se na pani Koprivovou

Jméno: Veronika Malečková E-mail: v.maleckova@sunset24.cz
Vloženo: 2.2.2018 Telefon: 727900181
Zaměstnáme šikovné ženy a muže jako pečovatelky a pečovatele se zkušenosti v této oblasti a s komunikativním německým jazykem pro práci v Německu.
Požadujeme: Požadavky:
Komunikativní znalost německého jazyka min A2 (pokročilé základy)
Předchozí zkušenosti s hlídáním, pečováním nebo ošetřenováním

Nabízíme: Přehled na trhu práce v Německu, až 200 nabídek měsíčně

Stabilní a pravidelný příjem dle úrovně jazyka a zkušeností.

1-3 měsíční turnusy, měsíc placeného volna

Možnost výběru pracovní pozice podle vlastních požadavků

Možnost práce ihned

Pomoc v ruzných situacích počas celé doby vycestování.

Více na firemních webových stránky firmy SUNSET.

Jméno: Jaroslava E-mail: jaroslavauhrova@seznam.cz
Vloženo: 24.1.2018 Telefon: -
Hledám práci ,vhodnou pro ženy.Mám zkušenosti s prodejem cca 7let.Zdravotní průkaz,řidičský průkaz B,práce na počítači.Naučím se co je třeba.Za případné nabídky děkuji.

Jméno: martin E-mail: tachles77@gmail.com
Vloženo: 23.1.2018 Telefon: -
40lety muz hleda manualni brigádu i fyzicky narocnejsi praci vse zalezi na dohode,jsem z ostravy.

Jméno: Matěj Špajs E-mail: MatejSpajs@seznam.cz
Vloženo: 10.1.2018 Telefon: 730926879
Dobrý den. Jsem vyučen Pomocný kuchař a hledám práci na tuto pozici. Praxi nemám žádnou, vlastním zdravotní průkaz. Za případné nabídky děkuji.

Jméno: Lucie Trvalová E-mail: lucie.trvalova@email.cz
Vloženo: 20.12.2017 Telefon: -
Dobrý den. Sháním brigádu v okolí Jeseníku, na víkendy a na odpolední hodiny jsem vyučená v oboru kuchař-čišník a dodělávam si na škole maturitu, nebráním se ani žádné jiné práce . Děkuji za nabídky Trvalová

Jméno: Andrea E-mail: melakim27@seznam.cz
Vloženo: 14.11.2017 Telefon: 604717858
Dobrý den.hledám práci na polov.uvazek.jako pokojská na chatě nebo uklid.mám částečný inv.duchod 1.stupen.je mi 42-let.

Jméno: Martin Czedroň E-mail: martinczedron@gmail.com
Vloženo: 4.10.2017 Telefon: 725246332
Dobrý den hledáme práci pro 3 lidi (všichni plnoletí) nějakou na víkendy + máme řídičaky skupiny B Děkuji za nabídky.

Jméno: Mira E-mail: o.vizidel@seznam.cz
Vloženo: 22.3.2017 Telefon: 608429068
Dobry den,schanime s pritelkyni, brigadu nebo prividelek v cesku nebo v zahranici, pokud mozno s ubytovanim, predem diky za nabidky

DCK Rekrea Ostrava Rodinné Jeseníky Rychlebské hory Ski Karlov Bruntal.net Shocart.cz MKZ Jeseník JONAS PARK Ostružná